
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики Franke Мийка кухонна Maris, фраграніт, прямокутник, з крилом, 620х500х200мм, чаша - 1, врізна, MRG 611-62, чорний матовий:
Основні параметри
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 600 х 480 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350 х 425 x 200 мм |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
- Цена: 7 951 ₴


