

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий генератор PROFI-TEC PE-3800G - надійний бензиновий генератор, розроблений для використання в заміському будинку, майстерні, на дачі, будівельному майданчику та інших об'єктах, де спостерігаються часті перебої електроживлення або повна його відсутність. Техніка характеризується економічним споживанням палива, низьким рівнем шуму та наявністю систем захисту, що забезпечують стабільну роботу в будь-якому режимі та за будь-яких кліматичних особливостей.
Особливості бензинового генератора PROFI-TEC PE-3800G:
- Бензиновий однофазний (220V) генератор із частотою змінного струму 50 Гц, автоматичним регулятором напруги та потужністю від 3.5 до 3.8 кВт;
- Модель оснащена автоматичним регулятором напруги (AVR). Електронний блок автоматичного контролю AVR підтримує задану напругу та гарантує подачу якісного струму на всі підключені споживачі. Цей пристрій дозволяє підключати до електрогенератора навіть зварювальні інвертори;
- Двигун 4-тактний з верхнім розташуванням клапанів;
- Інноваційна конструкція кришки стартера запобігає перегріву двигуна;
- Великий ресурс напрацювання (понад 2500 мотогодин);
- Особливістю двигуна є наявність системи легкого запуску та економічність;
- Як правило, у техніці малої механізації використовується система ручного запуску двигуна. Генератор PROFI-TEC PE-3800G не став винятком, він як і інші аналогічні моделі зводиться ручним методом за допомогою різкого висмикування тросового механізму;
- Апарат укладений у жорсткий металевий каркас з великим діаметром труби, що виключає вплив механічних факторів навколишнього середовища. Також така конструкція дозволяє з комфортом переносити пристрій силами однієї або двох людей, ухопившись руками за виступи рами.
- Обмотки ротора та статора виготовлені зі 100% міді , яка забезпечує максимальну надійність і витримує більш високу, порівнюючи з алюмінієвою обмоткою та обмоткою зі сплаву міді з алюмінієм.
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга змінного струму: | 230 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 3,5 кВт |
| Максимальна потужність: | 3,8 кВт |
| Коефіцієнт потужності (Cos Φ): | 1 |
| Вихід постійного струму 12 В/8,3 А: | так |
| Регулятор напруги: | автоматичний (AVR) |
| Тип двигуна: | чотиритактний одноциліндровий |
| Тип обмотки: | 100% мідь |
| Потужність: | 7,0 л/с |
| Робочий об'єм: | 212 см³ |
| Система запуску: | ручний стартер |
| Система запалювання: | транзистор магнето |
| Паливо: | бензин А-92, А-95 або заріджений газ |
| Місткість паливного бака: | 15 л |
| Середній час безперервної роботи: | 8-10 годин |
| Номінальна витрата палива (бензин): | <395 |
| Об'єм мастила в картер: | 0,6 л |
| Датчик низького рівня масла: | так |
| Вага брутто: | 40 кг |
| Габарити (ДхВхШ): | 605х450х445 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
Комплект поставки:
- Бензиновий генератор PROFI-TEC PE-3800G;
- Свічковий ключ;
- Дві штепсельні вилки;
- Ключ запалювання;
- Кабель із клемами 12 В;
- Інструкція з експлуатації;
- Упаковка – картонна коробка;
- Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
- Цена: Цену уточняйте

