
Презентація компресорної головки ABAC B7000/500FT10Beltair-4116 є надійним і незамінним елементом для встановлення компресора, який також замінює обладнання цього інструмента. Центральне завдання цього інструмента — впорскування стисненого повітря. Остаточний показник чистоти повітряного потоку та цілеспрямованої роботи з низьким рівнем шуму досягається завдяки вдосконаленому типу машини. Представляється можливим використовувати тиск повітря у виробничих компаніях, автосервісах, медичних установах і лабораторіях під час будівельних, ремонтних і монтажних робіт, і цей інструмент також можна використовувати в повсякденному житті. Пристрій сучасного типу та завдяки ефективній системі охолодження й потужності 7500 Вт забезпечує надійний захист від перегрівання та передчасного простою, що відповідає мінімальній швидкості 1500 ходів на хвилину. Робочий тиск і продуктивність становлять 12 атмосфер і 1191 літр на хвилину.
Особливості:
-
Сучасний і надійний мотор із надійним захистом від перегрівання.
-
Ідеальна система охолодження завдяки конструкції ребер для примусового охолодження.
-
Ергономіка головки ABAC має добре продумане горизонтальне розташування циліндрів.
-
Універсальність компресорної головки ABAC може використовуватися як заміна несправного компресора.
7 причин купити компресорну головку ABAC B7000/500FT10Beltair-4116:
-
Всі виступні кути голови виготовлені з зобов'язанням мінімізувати механічні пошкодження через наявність у конструкції моделі пластикових елементів.
-
Робочий тиск і продуктивність становлять 12 атмосфер і 1191 літр на хвилину.
-
Головка компресора ABAC B7000/500FT10Beltair-4116 має потужність 7500 Вт, що забезпечує швидкість холостого ходу 1500 циклів на хвилину.
-
Компактний розмір інструмента та його порівняно легка вага роблять виріб зручним; Компресор легко перевозити в багажнику, навіть у найменшій машині.
-
Загальний термін експлуатації ABAC B7000/500FT10Beltair-4116 розширює конструкцію ребер для примусового охолодження.
-
Це обладнання можна використовувати як компресор без ресивера, дому для чищення комп'ютера та багатьох інших застосовних завдань.
-
Головка компресора може використовуватися для заміни несправного компресора через зламану головку.
Комплектація
-
Компресорна головка ABAC B7000/500FT10Beltair-4116
-
Інструкція з експлуатації
-
Гарантійний талон
-
Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 49 300 ₴

