


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Максимальні оберти | 0-850 об./хв. |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 220 В |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 8 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,7 |
| Максимальна потужність | до 650 Вт |
| Робоча потужність | 550 Вт |
| Вібраційне навантаження | 3.8 м/с2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Реверс | Є |
Комплектация Дрель-шуруповерт сетевой APRO D650
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Дриль-шуруповерт | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 420 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Объем | 0,005198 |
| Крутящий момент | 10 Нм |
| Диаметр сверления | дерево: 21 мм; сталь: 10 мм |
| Напряжение питания | 230 В |
| Наличие реверса | Да |
| Наличие уровня | Да |
- Цена: 1 503 ₴

