


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Частота | 50Hz |
| Довжина кабелю | 2,1 м |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Об'єм барабана, л | 140 |
| Об'єм готової суміші, л | 120 |
| Принцип дії | Гравітаційний |
| Тип передачі | Вінцева |
| Матеріал вінця | Чавун |
| Кількість обертів барабана, об/хв | 28-30 |
| Тип фіксації барабана | Педаль та поворотне колесо |
| Діаметр отвору барабану | 350 мм |
Комплектация Бетономешалка СМ-140 28-30об/мин. 550Вт, 140л (венец из чугуна) APRO
| Упаковка | 1 шт. |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Комплект кріпильних виробів | 1 шт. |
| Комплект частин бетонозмішувача | 1 шт. |
| Електричний двигун | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 10 829 ₴

