


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вихідна напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 7 к.с |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Охолодження | Повітряне |
| Кількість розеток | 2 х 230В 16А; 1 х 12В |
| Об'єм паливного баку, л | 15 л |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Дисплей | Цифровий |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розмір | 605х445х455 мм |
| Вага, кг | 47 кг. |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Робоча потужність | 3000 Вт |
| Тип запуску | Електричний стартер/ручний |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Максимальна витрата палива | 1.2 л/год |
| Індикатор рівня палива | Має |
Комплектация Генератор бензиновый 4-х тактный 3.0/3.2 кВт (электро запуск) APRO
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Бензиновий генератор | 1 шт. |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| Акумуляторна батарея | 1 шт. |
| Клеми 12В | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: Заводская

