



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Вихідна напруга | 230 В |
| Потужність двигуна | 8,5 к.с. |
| Тип двигуна | Одноциліндровий чотиритактний |
| Тип палива | Бензин А-92/95 |
| Охолодження | Повітряне |
| Кількість розеток | 2 х 230В 16А |
| Об'єм паливного баку, л | 11 л |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розмір | 605х445х455 мм |
| Вага, кг | 39 кг |
| Максимальна потужність | 3300 Вт |
| Робоча потужність | 3000 Вт |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм мастила в катері | 0.6 л |
| Максимальна витрата палива | 1.5 л/год |
| Індикатор рівня палива | Має |
Комплектация Генератор бензиновый 4-х тактный Инверторный IG-30 3.0/3.3 кВт (ручной запуск) APRO
| Упаковка | Картонна коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Свічковий ключ | 1 шт. |
| Бензиновий генератор | 1 шт. |
| Штепсельна вилка | 2 шт. |
| Викрутка | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: Заводская

