
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень Vortex LO PRO Bubble Level 30mm (LBL-30) використовують для найточнішої стрільби на великі відстані. Бульбашковий гідравлічний рівень дає змогу вирівняти гвинтівку суто вертикально. Це дасть змогу уникнути можливої помилки, спричиненої перекосом зброї.
Особливості:
- Швидке встановлення без демонтажу прицілу.
- Зовнішній діаметр 55-61 мм.
- Виготовлено в США.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930642 |
| Вес | 12 г кг |
| Вага в упаковці | 0,020 кг |
| Габарити | 55 х 61 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Рівень, Ключ шестигранний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Рівні |
| Фіксація на зброї | Постійне |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Алюминий |
- Цена: 2 549 ₴

