


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76х533 мм |
| Швидкість руху стрічки, м/хв | 120-400 м/хв |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,7 |
| Максимальна потужність | до 1100 Вт |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Вібраційне навантаження | 4,49 м/с |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
Комплектация Ленточная шлифовальная машина APRO SB1100
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | ленточная |
- Цена: 3 070 ₴
- Способ упаковки: Заводская

