



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Максимальні оберти | 0-3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Кут пропилу, градусів | 0 - 45 |
| Лазерний маркер | Не має |
| Маятниковий хід | Не має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 1,8 |
| Максимальна потужність | до 750 Вт |
| Робоча потужність | 650 Вт |
| Глибина пропила: дерево | 60 мм |
| Глибина пропила: метал | 8 мм |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Вібраційне навантаження | 8,85 м/с 2 |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
Комплектація Лобзик електричний APRO J750
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Лобзик | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: Заводская

