



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IPX5 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 6.8 л/хв |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 6,7 |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Максимальна потужність | до 1400 Вт |
| Вібраційне навантаження | 2,1 м/с |
| Максимальний робочий тиск | 110 бар |
| Номінальний тиск | 70 бар |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Система Quick Connect | Має |
| Система Auto Stop | Має |
| Функція забору води ємнгості/баку/резервуару | Має |
| Максимальна температура води | 50 |
Комплектация Мойка высокого давления APRO PWH-1400, 1400Вт, ном.5.5 л/мин, макс. 6.8 л/мин, 70-110 бар
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Колеса | 2 шт. |
| Мийка високого тиску | 1 шт. |
| Миючий пістолет | 1 шт. |
| Насадка-розпилювач | 1 шт. |
| Насадка-піноутворювач | 1 шт. |
| Шланг високого тиску | 5 м. |
| Голка для очищення форсунок | 1 шт. |
| Кронштейн для кріплення кабелю електроживлення | 1 шт. |
| Кронштейн для кріплення миючого пістолета | 1 шт. |
| Комплект кріпильних виробів | в залежності від комплектації |
| Фільтр | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
- Цена: 4 388 ₴

