



Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Діаметр диска | 180 мм |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Максимальна частота, об/хв | 600 - 4000 |
| Плавний пуск | Не має |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,4 кг |
| Максимальна потужність | до 1600 Вт |
Комплектация Полировальная машина APRO СP1600
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Додаткова рукоятка | 1 шт. |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Полірувальна машина | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | дельта |
- Цена: 2 981 ₴
- Способ упаковки: Заводская

