

Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Максимальні оберти | 14000-23000 об./хв. |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Кут коливань | 4,5° |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2,2 |
| Максимальна потужність | до 550 Вт |
| Робоча потужність | 500 Вт |
| Вібраційне навантаження | 7,9 м/с 2 |
| Система кріплення робочих насадок | без інструментальна |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
Комплектация Реноватор сетевой APRO MT550
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Додаткова рукоятка | 1 шт. |
| Насадка | 3 шт. |
| Реноватор | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: Цену уточняйте

