


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Максимальні оберти | 0-3000 об./хв. |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 2,9 кг |
| Максимальна потужність | до 950 Вт |
| Робоча потужність | 850 Вт |
| Глибина пропила: дерево | 115 мм |
| Глибина пропила: метал | 10 мм |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Вібраційне навантаження | 17,84 м/с |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Функція підтримки постійних обертів | Немає |
Комплектация Сабельная пила APRO R950
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Шабельна пила | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 648 ₴

