


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Максимальні оберти | 5800 об./хв. |
| Матеріал основи | Сталь |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Розмір пильного диска | 210 мм |
| Глибина розпила | під кутом 90 – 73 мм, під 45 – 48мм |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Лазерний маркер | Має |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Плавний пуск | Не має |
| Номінальна потужність | 2100 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 6,5 |
| Максимальна потужність | до 2300 Вт |
| Робоча потужність | 1800 Вт/2,45 к.с |
| Захист від випадкового включення | Не має |
| Вібраційне навантаження | 1,91 м/с |
| Посадочный диаметр | 30 мм |
| Можливість підключення до пилососу | Має |
Комплектация Циркулярная пила APRO С210
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Циркулярна пила | 1 шт. |
| Паралельний упор | 1 шт. |
| Пиляльний диск | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 4 963 ₴

