


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Максимальні оберти | 7000-14000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Розміри основи | 90 х 187 мм |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Максимальна потужність | до 350 Вт |
| Робоча потужність | 300 Вт |
| Вібраційне навантаження | 3.7 м/с2 |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
Комплектация Шлифмашина вибрационная APRO FS350
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | дельта |
- Цена: 1 598 ₴
- Способ упаковки: Заводская

