
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Luxury Line
- Призначення: шеф, сантоку, японські
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 375 мм
- Товщина леза: 2,5 мм
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Завдяки повітряним капсулам вздовж леза продукти не прилипають до поверхні ножа
- Матеріал рукояті: оливкове дерево
- Колір рукояті: коричневий
- Країна-виробник товару: Нідерланди
- Ніж представлений у подарунковій упаковці чорного кольору
- Не можна мити в посудомийній машині
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Style |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 170 мм |
| Длина ножа | 375 мм |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Материал ручки | дерево |
| Назначение | Для м'яса Для овочів Для зелені |
| Особенности | Ергономічна форма рукоятки Не можна мити в посудомийній машині |
| Серия | Luxury Line |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 2,5 мм |
| Цвет ручки | Коричневый |
- Цена: 1 726 ₴

