
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Magoroku
- Призначення: Янагіба, для суші та риби
- Матеріал леза: молібден-ванадієва сталь
- Матеріал ручки: дерево магнолія
- Довжина леза: 210 мм
- Загальна довжина: 332 мм
- Ширина леза: 29 мм
- Товщина леза 1,9 мм
- Вага: 75 г
- Твердість сталі: 56-58 HRc
- Заточування леза: одностороннє
- Колір: бежевий
- Країна виробництва: Японія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 210 мм |
| Заточення леза | Одностороння |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Материал ручки | дерево |
| Назначение | Для риби Для суші, сашимі |
| Общая длина | 332 мм |
| Серия | Magoroku |
| Твердість сталі | 56-58 HRc |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 1,9 мм |
| Цвет ручки | Бежевый |
| Ширина лезвия | 29 мм |
- Цена: 1 551 ₴

