
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Unique Damascus
- Призначення: підходить для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів
- Матеріал леза: тришарова сталь VG-10
- Матеріал ручки: дерево Pakkawood
- Колір ручки: чорний
- Довжина леза: 200 мм
- Довжина ножа: 333 мм
- Ширина леза: 47 мм
- Товщина леза: 2,0 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Вага: 167 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Європейський шеф-ніж |
| Особенности | Підходить для нарізки м'яса, риби, овочів та фруктів |
| Серия | Unique Damascus |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Длина лезвия | 200 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Толщина лезвия | 2,0 мм |
| Ширина лезвия | 47 мм |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
| Марка сталі | VG-10 |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип заточування | Двостороннє заточування |
| Общая длина ножа | 333 мм |
- Цена: 6 013 ₴

