
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Unique Damascus
- Призначення: для нарізки овочів, м'яса та риби
- Матеріал леза: 33-шарова дамаська сталь, (середня куля VG-10)
- Ергономічні ручки виготовлені з міцного матеріалу – дерева пакка, стійкого до вологи та високих температур.
- Колір ручки: чорний
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 285 мм
- Ширина леза: 47 мм
- Товщина леза: 2,1 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Вага: 164 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для зелені Для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Серия | Unique Damascus |
| Общая длина | 285 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Длина лезвия | 170 мм |
| Ширина лезвия | 47 мм |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Цвет ручки | Черный |
| Твердість сталі | 60 |
- Цена: Цену уточняйте

