
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Unique Sai
- Призначення: для нарізки овочів, м'яса та риби
- Матеріал леза: японська нержавіюча сталь VG-10
- Матеріал ручки: дерево Pakkawood
- Колір ручки: чорний
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 297 мм
- Ширина леза: 47 мм
- Товщина леза: 2,1 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Вага: 173 г
- Ніж легкий і добре збалансований, що ви неодмінно оціните. Лезо ножа довго зберігає гостроту. Варто наголосити, що рукоятка ножа спроектована так, щоб запропонувати користувачеві максимально можливий комфорт роботи.
- Ніж представлений у дерев'яній коробці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для зелені Для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Особенности | Завдяки своїм розмірам ніж Satake ідеально підходить для нарізування великих продуктів, таких як кавун та капуста. Висока ручка запобігає ударам пальцями об ріжучу поверхню |
| Серия | Unique Sai |
| Общая длина | 297 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Длина лезвия | 170 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Толщина лезвия | 2,1 мм |
| Ширина лезвия | 47 мм |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Твердість сталі | 60 HRC |
- Цена: Цену уточняйте

