
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Mahogany
- Призначення: шеф, сантоку, японські
- Універсальний японський кухонний ніж призначений для нарізування овочів, фруктів, м'яса та риби
- Матеріал леза: японська нержавіюча сталь VG-10
- Матеріал ручки: дерево
- Колір ручки: коричневий
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 295 мм
- Товщина леза: 1,8 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Вага: 160 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 170 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Материал ручки | дерево |
| Назначение | Для зелені Для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Общая длина ножа | 295 мм |
| Серия | Mahogany |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 1,8 мм |
| Цвет ручки | Коричневый |
- Цена: Цену уточняйте

