
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Kenta Walnut
- Призначення: універсальний
- Матеріал леза: молібден-ванадієва нержавіюча сталь
- Матеріал ручки: дерево горіх
- Довжина леза: 120 мм
- Загальна довжина: 233 мм
- Ширина леза: 29 мм
- Товщина леза: 1,9 мм
- Вага: 55 г
- Твердість сталі: 56-58 HRc
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Колір: коричневий
- Країна виробництва: Японія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Материал ручки | дерево |
| Общая длина | 233 мм |
| Серия | Kenta Walnut |
| Твердість сталі | 56-58 HRc |
| Тип | Універсальний ніж |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 1,9 мм |
| Ширина лезвия | 29 мм |
- Цена: Цену уточняйте

