
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Kenta Walnut
- Призначення: для точного та швидкого нарізання овочів, зелені, м’яса та риби
- Матеріал леза: молібден-ванадієва нержавіюча сталь
- Матеріал ручки: дерево горіх
- Довжина леза: 165 мм
- Загальна довжина: 303 мм
- Шириналеза: 45 мм
- Товщина леза: 1,8 мм
- Вага: 90 г
- Твердість сталі: 56-58 HRc
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Колір: коричневий
- Країна виробництва: Японія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 165 мм |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Материал ручки | дерево |
| Назначение | Для м'яса Для овочів Для зелені |
| Общая длина ножа | 303 мм |
| Особенности | Для точної та швидкої нарізки овочів, зелені, м'яса та риби |
| Серия | Kenta Walnut |
| Твердість сталі | 56-58 HRc |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 1,8 мм |
| Цвет ручки | Коричневый |
| Ширина лезвия | 45 мм |
- Цена: Цену уточняйте

