
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
- Серія: Kenta Walnut
- Призначення: для обробки риби
- Матеріал леза: молібден-ванадієва нержавіюча сталь
- Матеріал ручки: дерево горіх
- Довжина леза: 160 мм
- Загальна довжина: 290 мм
- Ширина леза: 51 мм
- Товщина леза: 2,6 мм
- Вага: 125 г
- Твердість сталі: 60 HRc
- Заточування леза: одностороннє
- Колір: коричневий
- Країна виробництва: Японія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Satake |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 160 мм |
| Заточення леза | Одностороння |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Материал ручки | дерево |
| Назначение | Для рыбы |
| Общая длина | 290 мм |
| Серия | Kenta Walnut |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
| Тип лезвия | Штамповане |
| Толщина лезвия | 2,6 мм |
| Цвет ручки | Коричневый |
| Ширина лезвия | 51 мм |
- Цена: Цену уточняйте

