




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Escalera Brico 220 5 широких щаблів (BRI027) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має п ять широких щаблів з антиковзною структурою. Зручна, ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню.
Особливості:
- Комбінована, багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- П ять щаблів з антиковзною структурою, шириною - 12 см.
- Опорна арка безпеки - 60 см.
- Петлі з холодноштампованої та лакованої сталі.
- Зручна, ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 177 х 47 x 12 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 301 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 101 см.
- Сталевий запобіжний трос для обмеження розкриття.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928609 |
| Бренд | Rolser |
| Вес | 4,92 кг кг |
| Высота площадки | 101 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 162 см |
| Длина в сложенном состоянии | 177 см |
| Общая высота | 177 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Количество ступеней | 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 301 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 47 см |
| Штрихкод | 8420812016051 |
- Цена: 4 289 ₴





