




Настільна циркулярна пила Einhell TE-TS 254 T забезпечує швидкі та чисті розпили для будь-яких завдань у домі, майстерні та гаражі, що робить її незамінним обладнанням для кожного домашнього майстра-аматора. Незалежно від того, чи потрібно розрізати фанеру чи панелі, чи потрібно вкоротити та розрізати балки та дошки: циркулярна настільна пила справляється зі своїми завданнями завдяки куту нахилу пильного диску до 45° та плавному регулюванню висоти різу, яка досягає при 90°- 89 мм, при 45°- 63 мм. Циркулярна пила Einhell TE-TS 254 T призначена як для стаціонарного, так і для мобільного використання. Її компактний дизайн, простота в обігу, легкість при транспортуванні і її робочі характеристики роблять її ідеальною для роботи як в середині приміщень, так і поза приміщеннями, наприклад, на будівельних майданчиках, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт. Анодована алюмінієва поверхня робочого столу витримує великі навантаження і забезпечує гарне рівномірне ковзання, забезпечуючи плавну подачу заготовки. Циркулярна пила Einhell TE-TS 254 T оснащена прецизійною направляючою кареткою, паралельним упором з ексцентриковим затискачем, кутовим упором, а також пристроєм для видалення стружки (Ø36 мм) гарантує, що робочий простір завжди буде чистим. Правий рухомий стіл, що висувається на 40,5 см, з паралельним упором і ексцентриковим затискачем, дозволяє збільшити ширину розпилу до 66 см. Двигун пили оснащений плавним пуском, що дозволяє захистити як двигун, так і редуктор. На корпусі пилки є тримачі для навісного обладнання та кабелю. Інтегроване лезо для розколювання можна опустити без інструментів для легкого транспортування, що також забезпечується компактною конструкцією з вбудованими ручками.
Купити циркулярну пилку Einhell TE-TS 254 T Ви можете в нашому інтернет магазині за відмінною ціною.
Особливості циркулярної пилки Einhell TE-TS 254 T:
- Компактна і легка, ідеально підходить для обмеженого простору або мобільного використання
- Алюмінієва поверхня робочого столу, що витримує великі навантаження
- Правий рухомий стіл, що висувається на 40,5 см що дозволяє збільшити ширину розпилу до 66 см
- Функція плавного пуску Softstart захищає як двигун, так і редуктор
- Надміцний паралельний упор для точних поздовжніх різів
- Кутовий упор для точного пропилу під кутом від -60° до + 60°
- Пильний диск можна плавно нахиляти до 45 ° для різання під кутом
- Регулювання пилкового диска 2 в 1 (висота, нахил 0 ° - 45 °)
- Захисний кожух полотна пилки з вбудованим пристроєм відводу стружки і пилу
- Вбудована лінійка
- Ручний штовхач
- Компактний дизайн із вбудованими ручками для зручного транспортування
- На корпусі передбачені тримачі для аксесуарів і кабелів
- Вимикач перевантаження для захисту двигуна від пошкодження
- Твердосплавне пильне полотно 254 x 30 x 2,8 мм / 48 зубів
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
Table Saw TE-TS 254 T |
|
Артикул |
4340430 |
|
Потужність |
1800 Вт |
|
Макс. потужність (S6 / S6%): |
2000 Вт / 25% |
|
Оберти х. х. |
4700 об/хв |
|
Глиб. різу під 90°/45°: |
89 мм / 63 мм |
|
Розмір TCT диска / кільк. зубів: |
254 x 30 x 2,8 мм / 48 |
|
Розмір стола: |
540 x 505 |
|
Макс. розмір стола : |
540 x 910 |
|
Розмір додаткового стола: |
540 x 80 |
|
Висування правого стола: |
405 мм |
|
Підключення пиловидалення: |
Ø 36 мм |
|
Вага нетто: |
17.5 кг |
|
Вага брутто: |
22.25 кг |
|
Розміри в упаковці: |
73 × 69 × 32.5 мм |
|
Гарантія |
36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина пропила под 45 градусами | 55 мм |
| Глубина пропила под 90 градусами | 80 мм |
| Диаметр диска | 254 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Мощность | 2.2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Число оборотов холостого хода | 4250 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 26.22 кг |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Размеры стола | |
| Высота стола | 870 мм |
| Длина стола | 580 мм |
| Ширина стола | 555 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розширення столу назад | 555 мм |
| Розширення столу ліво / право | 580 х 150 мм / 580 х 150 мм |
| Діапазон нахилу | 45 ° |
| Регулювання висоти різу | 0-80 мм |
| Висота різу макс. | 90°: 80 мм / 45°: 55 мм |
| Діаметр підключення порохотягу | 36 мм |
- Цена: Цену уточняйте



