




Дриль кутова акумуляторна лінійки Power X-Change system Einhell TE-AD 18 Li - Solo серії Expert - зручний інструмент для свердління та закручування шурупів в обмеженому просторі. Завдяки компактній конструкції та поворотному тримачу акумулятора кутовий дриль легко проникає у кути та важкодоступні місця. Велика поверхня перемикача означає, що кутову дриль можна тримати різними способами, тому нею зручно керувати з будь-якого положення. Акумуляторний кутовий дриль, що є частиною системи Power X-Change, сумісна з усіма акумуляторами та зарядними пристроями сімейства Power X-Change system. Завдяки максимальному крутному моменту 45 Нм і швидкості холостого ходу до 1100 обертів на хвилину, кутова дриль забезпечує достатню потужність для загвинчування та свердління. Редуктор виготовлений з міцного металу, щоб забезпечити ефективну передачу потужності та швидкозатискний патрон 10 мм, вбудоване світлодіодне підсвічування та праве/ліве обертання. Електронний курок кутової дрилі-шуруповерта Einhell TE-AD 18 Li - Solo дозволяє регулювати оберти двигуна в залежності від ступеня натискання. Пристрій зручно лежить у руці завдяки тонкому ергономічному дизайну зі спеціальними м'якими поверхнями Softgrip. Інструмент поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але він може бути приведений в дію за допомогою Power X-Change акумулятора.
Купити дриль кутову акумуляторну Einhell TE-AD 18 Li - Solo Ви можете в нашому інтернет-магазині за відмінною ціною.
Особливості дрилі кутової акумуляторної Einhell TE-AD 18 Li - Solo:
- Лінійка інструменту Power X-Change system, потрібна 1 батарея 18 В
- Поворотний тримач батареї для гнучкого використання
- Зручний дизайн, ідеально підходить для важкодоступних місць
- Кутовий дриль для роботи у вузьких місцях та нішах
- Великий перемикач для різних захватних положень
- Точно регульована електроніка швидкості
- Вбудоване світлодіодне підсвічування для освітлення робочої зони
- Високоякісний швидкозатискний свердлильний патрон 10 мм.
- праве та ліве обертання
- Міцний металевий редуктор для тривалого терміну служби
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою (продається окремо)
Характеристики
|
Бренд |
Einhell |
|
Код виробника |
Cordless Angle Drill TE-AD 18 Li - Solo |
|
Артикул |
4514290 |
|
Акумулятор: |
Немає, Li-ion 1 шт. - 18В |
|
Оберти х. х. |
0-1100 об/хв |
|
Обертаючий момент : |
45 Нм |
|
Патрон: |
0,8 - 10 мм (одномуфтовий) |
|
Рівень звукового тиску LpA: |
75,96 дБ |
|
Рівень звукової потужності LWA: |
83,96 дБ( |
|
Вага нетто: |
1.22 кг |
|
Вага брутто: |
1.65 кг |
|
Розміри в упаковці: |
12.7 × 8.5 × 32.7 мм |
|
Гарантія |
36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 318 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 242 мм |
| Вес | 1.16 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 0.75 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
- Цена: 2 814 ₴




