


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Colombo Woody 3 щаблі (G130LL3W) - практична, оригінальна та надійна. Виготовлена в Італії. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 13 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 83 х 38 х 13 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 63 х 37 х 38 см.
- Розміри щабля: 36 х 21 см.
- Made in Italy.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930886 |
| Бренд | Colombo |
| Вес | 3,8 кг кг |
| Высота площадки | 63 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 63 см |
| Длина в сложенном состоянии | 83 см |
| Общая высота | 63 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 263 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 38 см |
| Штрихкод | 8003186104601 |
- Цена: 2 533 ₴

