Валіза Heys Astro (M) Charcoal (10116-0047-26) дійсно неординарна завдяки своєму металевому кольору і поверхні, що переливається. Вона повинна стати наступним доповненням до вашої колекції багажу. Інноваційний, стильний дизайн привертає увагу та задає настрій кожній вашій подорожі. Валіза виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист із стилем. Подвійні колеса-спінери забезпечують легке переміщення різними поверхнями. Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою. Елегантні ручки, оздоблення, блискавки та колеса в тон створюють неперевершений зовнішній вигляд, який ви легко помітите під час отримання багажу.
Особливості:
- Відповідає вимогам до ручної поклажі більшості великих авіакомпаній.
- Валіза виготовлена з полікарбонатного композиту.
- Внутрішня частина розділена перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Подвійні поворотні на 360° колеса забезпечують легке переміщення.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Легка алюмінієва система телескопічної ручки з кнопкою та багатоступеневою фіксацією висоти.
- Верхня і бічна ручки для комфортного транспортування.
- Зовнішні та внутрішні деталі виконані в колір валізи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930892 |
| Бренд | Heys |
| Вес | 2,8 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,9 кг |
| Габарити | 66 x 44 x 26 см |
| Габарити упаковки | 69 х 48 х 29 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Charcoal |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Объем, л | 72 |
| Особенности | З висувною ручкою <br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах |
| Размер | Середній (51 - 89 л) |
| Тип | Валізи |
| Штрихкод | 665556044979 |
- Цена: 8 899 ₴

