

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний культиватор від німецької компанії AL-KO. Ширина обробки 20 см. Вага 3,8 кг. Без акумулятора та зарядного пристрою в комплекті. Офіційна гарантія 12 місяців. 115 сервісів по всій Україні!
| Вид техніки | Культиватор |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 270 × 255 × 800 мм |
| Виробник | AL-KO |
| Тип культиватора | Акумуляторний |
| Робоча ширина | 20 см |
| Вага | 3,8 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Скорость вращения фрез | 140 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Электрический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.7 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 594 |
| Длина | 385 |
| Ширина | 323 |
| Діаметр лез | 200 мм |
| Количество лезвий | 4 шт |
- Цена: Цену уточняйте

