



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двигун AL-KO потужністю 3,7 л.с. Черв'ячна передача у масляній ванні. Ширина захвату 35 см. Вага 26 кг. Робочі елементи – шаблеподібні фрези. Офіційна гарантія, 24 місяці. 115 сервісів по всій Україні!
| Виробник | AL-KO |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Потужність двигуна | Бензиновий, 3,7 к.с. |
| Трансмісія | 1 вперед |
| Робоча ширина | 35 см |
| Робоча глубина | до 24 см |
| Тип редуктора | Черв'ячний |
| Вага | 26,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Культиватор |
- Цена: Цену уточняйте

