


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний заглибний насос преміум-класу від німецької компанії AL-KO. Модель SUB 13000 DS Premium з потужністю 650 W. Завдяки запатентованій регульованій основі насоса відсмоктується вода з горизонтальної поверхні приблизно до 3мм. Інтегрований вимикач поплавця. Сильна насосна потужність: макс. 10500 л/год та максимальна висота подачі води 8 м. Зручний перехід від автоматичного до ручного керування. Офіційна гарантія 36 місяців. 115 сервісів по всій Україні!
| Серія | Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Довжина кабеля насосу | 10,0 м |
| Діаметр випускного отвору насоса | G 1,25" (41,9 мм) |
| Виробник | AL-KO |
| Тип насосу | Погружний насос |
| Потужність насоса | 0,65 кВт |
| Максимальна глубина забору води | 5,0 м |
| Максимальна висота подачі насоса | 8,0 м |
| Максимальна продуктивність насоса (л/г) | 10500 л/г |
| Максимальний розмір твердих частин | 3 мм |
| Тип води | Для чистої води |
| Вага | 6,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: Цену уточняйте

