



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заглибний насос для брудної води AL-KO Drain 20000 HD Premium. Потужність електродвигуна 1,3 квт. Глибина паркану води до 7 метрів, висота подачі 10 метрів. Продуктивність насоса 20000 літрів за годину. Офіційна гарантія 36 місяців. 115 сервісів по всій Україні!
| Серія | Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Довжина кабеля насосу | 10,0 м |
| Діаметр випускного отвору насоса | G 2" (59,61 мм) |
| Робочий механізм насосу | 1-ступеневий |
| Виробник | AL-KO |
| Тип насосу | Погружний насос |
| Потужність насоса | 1,3 кВт |
| Максимальна глубина забору води | 7,0 м |
| Максимальна висота подачі насоса | 10,0 м |
| Максимальна продуктивність насоса (л/г) | 20000 л/г |
| Максимальний розмір твердих частин | 38 мм |
| Тип води | Для чистої води |
| Вага | 8,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: Цену уточняйте

