




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валіза Heys Astro (S) Charcoal (10116-0047-21) дійсно неординарна завдяки своєму металевому кольору і поверхні, що переливається. Інноваційний, стильний дизайн привертає увагу та задає настрій кожній вашій подорожі. Валіза виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист зі стилем. Подвійні колеса-спінери забезпечують легке переміщення різними поверхнями. Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою.
Особливості:
- Відповідає вимогам до ручної поклажі більшості великих авіакомпаній.
- Валіза виготовлена з полікарбонатного композиту.
- Внутрішня частина розділена перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Подвійні поворотні колеса на 360° забезпечують легке переміщення.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Легка алюмінієва система телескопічної ручки з кнопкою та багатоступеневою фіксацією висоти.
- Верхня ручка для комфортного транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930891 |
| Бренд | Heys |
| Вес | 2,8 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,1 кг |
| Габарити | 53 x 36 x 22 см |
| Габарити упаковки | 56 х 39 х 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Charcoal |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Объем, л | 32 |
| Особенности | З висувною ручкою<br /> З кодовим замком<br /> На 4-х колесах<br /> Ручна поклажа |
| Размер | Ручна поклажа (до 50 л) |
| Тип | Валізи |
| Штрихкод | 665556044986 |
- Цена: 8 399 ₴






