
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики
| Модель | 6 CT-60-R |
| Артикул | СТ-00003070 |
| Тип ? | Свинцево-кислотний акумулятор |
| Призначення | Акумулятори для легкових автомобілів |
| Напруга | 12В |
| Ступінь обслуговуваності | обслуговувані |
| Тип кріплення | кріплення (B13) |
| Ємність, (Агод) ? | Акумулятор 60 ампер |
| Клеми ? | товсті (стандарт) |
| Плюсова клема ? | праворуч |
| Пусковий струм ? | 480 А |
| Виконання корпуса ? | Європа |
| Днищеве кріплення ? | є |
| Розміри | |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина x Ширина x Висота | 242x175x190 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Веста |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте

