





Валіза Heys Xtrak (M) Atmosphere (10103-0131-26) виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист. Найбільш уразливі, кутові частини валізи, захищені додатковими протиударними, металевими накладками. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності та комфорту користувача.
Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA та чотирма спареними повно поворотними колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному коченню та маневровості валізи. Є можливість збільшити корисний об єм валізи до 20% завдяки наявності розширювального клапана.
Особливості:
-
Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
-
Об'єм: 77 л (з відкритим розширювальним клапаном 92 л).
-
Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
-
Внутрішня перегородка між відділеннями на фастексах має додаткову кишеню на блискавці.
-
Кодовий замок з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
-
Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
-
Компресійні ремені для фіксації багажу всередині валізи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930908 |
| Бренд | Heys |
| Вес | 4,8 кг кг |
| Вага в упаковці | 5,3 кг |
| Габарити | 66 x 45 x 29,5 см |
| Габарити упаковки | 69 x 50 x 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Atmosphere |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Объем, л | 77 |
| Особенности | З висувною ручкою <br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах |
| Размер | Середній (51 - 89 л) |
| Тип | Валізи |
| Штрихкод | 665556028221 |
- Цена: 7 899 ₴






