
DECA CLASS BOOSTER 400Е - побутовий комфорт відмінного італійського якості, основним призначенням якого є не тільки зарядка, а й запуск різноманітних акумуляторних батарей. Дана модель є дуже популярною як серед професіоналів так і простих користувачів, за рахунок своєї доступної ціни і відмінних характеристик. Дуже добре підходить для заряду транспортних акумуляторів ємністю 35-500 Аг. Так само, обладнання оснащений спеціальним захистом від перевантаження, інверсії і короткого замикання, тим самим значно подовжується термін експлуатації. Вага зарядного апарату - 18 кг. Наявність невеликих коліс полегшує його транспортування.
Технічні характеристики:
|
Виробник |
DECA |
|
Потужність зарядки / запуску |
1600 Вт / 6000 Вт |
|
напруга акумулятора |
12 В, 24 В |
|
напруга мережі |
220 В |
|
Тип акумуляторної батареї |
AGM, свинцево-кислотні батареї (WET), GEL |
|
Ємність аккумулятору |
35-500 Ач |
|
Струм заряду 12 В / 24 В |
26 А / 40 А |
|
Пусковий струм |
400 A |
|
Кількість режимів заряду |
3 |
|
Габарити (ДхШхВ) |
400 х 300 х 640 мм |
|
вага |
18 кг |
|
Родина бренду |
Італія |
Комплект поставки DECA CLASS BOOSTER 400Е:
- Пуско-зарядний пристрій;
- Інструкція;
- Гарантійний талон;
- Картонна коробка.
Характеристики зарядного пристрою та ПЗУ
Потужність зарядки1600 Вт
Потужність запуску6000 Вт
Напруга акумулятора12 В; 24 В
Напруга мережі220 В
Тип заряджуваного акумулятораAGM; GEL; WET
Ємність акумулятора500 Ач
Пусковий струм400 А
Кількість режимів заряду3
Загальні характеристики
Гарантія12 мес
Тип пристроюПЗУ
Габарити (ДхШхВ)400 х 300 х 640 мм
КомплектаціяПЗУ; Инструкция; Гарантийный талон; Картонная коробка
Країна походження брендуІталія
Вага18 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deca |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пусковое |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Цена: 18 872 ₴

