
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Прес гідравлічний 12т GTM TY12002 з манометром
GTM TY12002 - стаціонарний гідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY12002:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальне робоче зусилля 12 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
- Максимальна висота деталі 920 мм
- Хід штока під час роботи 175 мм
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики Прес гідравлічний 12т GTM TY12002 з манометром
| Габарити | 1З30x230x290 мм |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип установки | підлоговий |
| Вага | 74.0 кг |
| Макс. навантаження | 12 т |
| Робочий хід | 175 мм |
| Висота проходу | 920 мм |
| Ширина проходу | 780 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Додаткові функції | Манометр |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Прес гідравлічний 12т GTM TY12002 з манометром
| Комплектація | важіль,прес |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 18 883 ₴

