
Серія Hoppecke Xtreme VR являє собою найвищий рівень розвитку сучасних акумуляторів з чистого свинцю в технології AGM і задає тенденції з точки зору концентрації енергії та потужності.
Вони були розроблені для задоволення вимог щодо підвищення продуктивності та довговічності, а також для використання за підвищених температур навколишнього середовища.
Завдяки своїй конструкції з верхнім переднім виводом, він оптимально підходить як в якості батареї ДБЖ в центрах обробки даних, так і в якості резервної батареї в телекомунікаційних центрах.
В основі технології чистого свинцю лежить максимальна кількість встановлених електродів і, як наслідок, велика поверхня електрохімічної реакції, що призводить до більшої щільності енергії та потужності.
У Hoppecke Xtreme VR основна увага була приділена доопрацюванню та оптимізації всіх компонентів, щоб мати змогу повною мірою використовувати приріст продуктивності технології чистого свинцю. Це змінило стандарт для необслуговуваних герметичних батарей (VRLA).
Область застосування:
- Електростанції на викопному паливі.
- Аварійне джерело живлення (ДБЖ).
- Освітлення для забезпечення безпеки.
- Технології управління.
- Трансформаторні електропідстанції.
Дані про продукт:- Конструкція - герметичний, газонепроникний акумулятор із клапаном.
- Серія - AGM - Absorbant Glass Mat.
- Технологія - Lead-acid (Свинцево-Кислотні).
Норми та стандарти:- IEC-60896-21 .
- IEC-60896-22 .
Переваги:- Висока щільність потужності та енергії.
- Менша вартість життєвого циклу (енергоефективність, технічне обслуговування, витрати на приміщення).
- Висока стабільність процесу і постійна якість дають змогу збільшити кількість паралельних потоків.
- Можливе застосування при більш високій температурі і зниження наступних витрат на кліматичну інфраструктуру.
Країна-виробник товару Німеччина
Країна реєстрації бренду Німеччина
Вид Акумулятор
Ємність, А*ч 180
Напруга, В 12
Необхідність обслуговування Необслуговуються
Тип АКБ AGM
Гарантія 12 місяців
Вага, кг 56,2
Довжина, мм 563
Ширина, мм 125
Висота, мм 307
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoppecke Batterien |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 96 мес |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пусковой ток | 105 А |
| Тип аккумулятора | AGM мультигелевый |
| Вес (кг) | 2,1 |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 V |
| Количество циклов | 800 |
| Сопротивление | 26 mOm |
| Ток короткого замыкания | 315 A |
| Тип подключения | T2 |
- Цена: 25 766 ₴

