
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL – потужний, високопродуктивний інструмент професійного класу, призначений для розпилювання деревних заготовок, а також металевого профілю або труб, виконання технологічних прорізів у різних за структурою матеріалах.
Особливості акумуляторної шабельної пили PROFI-TEC BJR2032BL:
- Вбудоване світлодіодне підсвічування допомагає ефективно працювати в умовах поганої видимості;;
- Пускова кнопка блокується, щоб уникнути випадкового включення інструменту;
- Регулювання частоти ходу пиляльного полотна в широкому діапазоні;
- Витривалий і надійний двигун сприяє продуктивному виконанню пиляльних робіт, стійкий до надмірного перегріву та перевантаження;
- Можливість швидкої зміни пиляльних полотен без використання додаткових інструментів;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Пиляльні полотна ×4;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга аккумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Частота ходу: | 0 – 3000 хід/хв |
| Довжина ходу: | 32 мм |
| Максимальна глибина пропилу (труб 90°): | 130 мм |
| Максимальна глибина пропилу (дерево): | 255 мм |
| Вага нетто / брутто: | 2,3 / 3,8 кг |
| Габарити упаковки: | 430×300×100 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 990 ₴

