


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прасувальна дошка настільна Colombo Miniasse (A145L01G). Настільна прасувальна дошка виготовлена з міцної металевої сітки. Така поверхня добре пропускає пару і це полегшує прасування. Чохол з бавовни має підкладку з пінополіуретану великої щільності. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Вона легка та компактна та буде незамінна для прасування невеликих речей. Завдяки гачку дошку можна повішати у зручному для вас місці.
Ніжки обладнані пластиковими накладками.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 71 х 33 х 3 см.
- Розмір у розкладеному стані - 71 х 33 х 14 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 70 х 32 см.
- Вага - 1,25 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Ніжки легко складаються.
- Висувний гачок для підвішування дошки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931022 |
| Вес | 1,52 кг кг |
| Высота | Від 4 до 13,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Размер | 71 х 33 х 14 см |
| Розміри поверхні для прасування | 70 х 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 71 х 33 х 3 см |
| Штрихкод | 8003186045607 |
- Цена: Цену уточняйте

