


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Colombo Ribaltino (G130LL3R) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних щаблі з рифленою поверхнею. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 57 х 37 х 23 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 57 х 34 х 43 см.
- Розміри щабля: 34 х 23 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931023 |
| Вес | 4,1 кг кг |
| Высота площадки | 57 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 57 см |
| Длина в сложенном состоянии | 57см |
| Общая высота | 57 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Робоча висота | 257 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 37 см |
| Штрихкод | 8003186104700 |
- Цена: 2 711 ₴

