


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний лоток для інструменту для драбини Colombo (VAS001) дозволяє під час роботи на драбині мати під рукою необхідний інструмент. Розміри 33 х 26,5 х 9,5 см
Особливості:
- Закріплення лотку для інструменту на драбині не вимагає багато сил і часу.
- Лоток має гнізда і отвори для інструменту.
- Виготовлений з міцного пластику, який практичний і простий у догляді.
- Наявність лотку для інструментів дозволяє підвищити зручність роботи на висоті.
- Форма з'єднувальних частин забезпечує міцну фіксацію лотку на драбині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930889 |
| Вес | 0,45 кг кг |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 33 х 26,5 х 9,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальная нагрузка | 5,1 кг |
| Тип | Драбини |
| Цвет | Blue |
| Штрихкод | 8003186035608 |
- Цена: 422 ₴

