


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Colombo Stark 4 щаблі (S109004W) - міцна, універсальна, легка, безпечна. Сертифікована відповідно до європейського стандарту якості EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Чотири щаблі з антиковзною структурою. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. З цією драбиною ви можете працювати на висоті до 2,84 метри. За рахунок того,що основа виготовлена зі сталі,а щаблі з алюмінію, виріб міцний і надійний.
Особливості:
- Чотири щаблі з антиковзною структурою.
- Опорна арка безпеки.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 153 х 46 x 9 см.
- Розмір (у розкладеному вигляді) - 144 х 46 x 80 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 284 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 84 см.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931024 |
| Вес | 5,99 кг кг |
| Высота площадки | 84 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 144 см |
| Длина в сложенном состоянии | 153 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Общая высота | 153 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Робоча висота | 284 см |
| Тип | Драбини |
| Цвет | Grey |
| Ширина | 46 см |
| Штрихкод | 8003186008404 |
- Цена: 2 534 ₴

