




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Bold (ST286) – класична та універсальна модель. Основа виготовлена з пофарбованої сталі, а стрижні з алюмінію. Загальна робоча довжина - вісімнадцять метрів, а максимальне навантаження до восьми кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Є додатковий тримач для сушіння невеликих речей. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогового покриття.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 130 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 178 x 114 x 55 см.
- Загальна вага – 2,7 кг.
- Загальна робоча довжина - 18 м.
- Максимальне навантаження до 8 кг.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Міцній сталева конструкція з порошковим покриттям. Стрижні виготовлено з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів.
- Ніжки сушарки з пластиковими накладками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931015 |
| Вес | 2,7 кг кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Габарити упаковки | 134 х 58 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі. |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Особенности | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 178 x 114 x 55 см |
| Розміри у складеному вигляді | 130 x 55 x 4,5 см |
| Тип | Підлогові |
| Штрихкод | 8003186120700 |
- Цена: 1 899 ₴

