


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Головною особливістю цієї моделі є широка платформа для прасування. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ніжки виготовлено з алюмінію. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор. Всі металеві елементи, що виступають, захищені пластиковими накладками. Спеціальна технологія виготовлення виключає можливість перекидання та перевертання дошки в процесі використання.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931021 |
| Вес | 8,3 кг кг |
| Вага в упаковці | 8,6 кг |
| Высота | Від 71 до 95 см |
| Габарити упаковки | 176 х 48 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Особенности | Підставка для праски Підставка для парогенератора Регулювання по висоті Основа з металевою сіткою |
| Размер | 154 x 95 x 46 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 172 x 46 x 9 см |
| Штрихкод | 8003186042101 |
- Цена: 5 699 ₴

