
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: прозорий білий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930989 |
| Артикул для отображения на сайте | 930989 |
| Вес | 1,3 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Вид | Чохол |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Применение | Всепогодний стіл |
| Комплект поставки | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) |
| Стара ціна | 1899.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 1699.00 |
| Штрихкод | 4002560199008 |
- Цена: 2 049 ₴

