




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Blanco (MET003-1024) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки з пластиковими накладками для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Два щаблі з протиковзним покриттям.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 95,5 х 45 х 6,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 247 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931176 |
| Вес | 4,7 кг кг |
| Высота площадки | 47 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 75 см |
| Длина в сложенном состоянии | 79 см |
| Общая высота | 95,5 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Количество ступеней | 2 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 247 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 45 см |
| Штрихкод | 8420812945580 |
- Цена: 3 031 ₴


