




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Smart Glenda |
| Вид поверхні | нержавіюча сталь |
| Вид зміщувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Тип виливу | з виносним шлангом |
| Вид виливу | поворотний |
| Висота виливу | 266 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Колір змішувача | нержавіюча сталь |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 180 °, багаторівневий аератор, висувний шланг |
24 місяць
Китай
Кухонний змішувач з поворотним витяжним виливом і бічним важелем керування. Інноваційний аератор формує кришталево-чистий, прозорий ламінарний потік води без розбризкування. Витяжний вилив дозволяє зручно мити всю поверхню мийки та наповнювати посуд, який розміщений поза її межами. Кут повороту виливу складає, 180° тому водяний потік досягає більшої площі мийки. Корпус та елементи змішувача не піддаються корозії та впливу мийних засобів, тому змішувач є надзвичайно довговічним та стійким до стирання чи подряпин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
- Цена: Цену уточняйте


